Turniej tenisa stołowego

21 czerwca w małej sali gimnastycznej nasi uczniowie podjęli rywalizację indywidualną w dyscyplinie, która na Letnich Igrzyskach Olimpijskich po raz pierwszy zagościła w Seulu w 1988 r. Mecz kończył się, gdy jeden z zawodników wygrał dwa sety. Rywalizacja była bardzo zacięta: wśród pań zwyciężyła Amelia z III D, druga była Majka z II B, zaś trzecia Adrianna z I B. Także pierwsze miejsce zajął uczeń klasy III F Fryderyk, drugie Bartek z I F i trzecie Sebastian z III F. Wszyscy wymienieni otrzymali drobne upominki i dyplomy pamiątkowe. Bardzo dziękuję także sekretarzowi zawodów – Wiktorii z I D, której pomoc okazała się nieoceniona. Wszystkim uczestnikom Turnieju Tenisa Stołowego gratuluję i do zobaczenia w przyszłym roku. (Beata Iwańska-Szurmak)

Na zdjęciu uczniowie w sali gimnastycznej przy stołach do ping ponga.