Dzień Języków Obcych

Jak co roku odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Uczniowie klas III i IV mogli wziąć udział w spotkaniu online z przedstawicielami British Council w ramach British Council Addvantage Programme-pakiet informacji do egzaminu IELTS. W tym samym czasie uczniowie klas I brali udział w spotkaniu w sprawie programu wymiany FLEX. Dla uczniów klas II koledzy z różnych klas przygotowali prezentacje, by zabrać ich w różne części Europy: na południe Francji, do Austrii czy do Hiszpanii. Dodatkowo w kąciku kulinarnym można było skosztować dań z kuchni hiszpańskiej, niemieckiej i francuskiej, a na terenie szkoły podziwiać wystawy o Hiszpanii i Francji czy zagrać w quizy kulturalno-językowe. Dzień zakończył się wykładami dla klas pierwszych i drugich o egzaminie B2 First i C1 Advanced. (Urszula Garbacz)