Kiermasz ukraińskiego rękodzieła oraz przepysznych ciast!

W środę 19 października odbył się kiermasz rękodzieła młodzieży ze szkoły artystycznej Dyvosvit z miejscowości Liubotyn w rejonie charkowskim. Uczniowie tej szkoły mają nadzieję, że dzięki sprzedaży tego, co stworzyli, uda im się odbudować szkołę, która została zniszczona w bombardowaniach. Chcemy pomóc im w realizacji tego marzenia i okazać naszą solidarność.  Oprócz sprzedaży rękodzieła sprzedawaliśmy upieczone przez wolontariuszy ciasta. Cały dochód przeznaczamy na odbudowę szkoły.

Liczymy na Waszą obecność i Wasze wsparcie.

Слава Україні!

Z radością informujemy, że w czasie kiermaszu udało się zebrać:

1270 zł – kiermasz rękodzieła
1068 zł 34 gr – kiermasz ciast

Cała kwota przeznaczona zostanie na odbudowę szkoły artystycznej Divosvit w rejonie charkowskim. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację akcji lub okazali swoją solidarność, kupując rękodzieło i przepyszne ciasta upieczone przez wolontariuszy.

Otrzymaliśmy podziękowania od Pani Dyrektor Liceum Artystycznego Divosvit pani Svitlany Volchkovej.