Pogromcy mitów ekonomicznych

Dnia 15 listopada klasa III A w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości wzięła udział w kursie „Pogromcy mitów ekonomicznych”, realizowanym przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 .

Profesjonalnie przeprowadzone zajęcia traktowały o zależnościach rynkowych, zarządzaniu gospodarką Polski, tłumaczyły pojęcia ekonomiczne i wprowadziły uczestników w intrygujący świat ekonomii.
Uczniowie mogli na własnej skórze poznać przebieg wymian handlowych podczas prac grupowych, demonstrujących strony bardziej praktyczne.

Nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z wykładu. Zauważyć można było pośród nich zwiększone zainteresowanie naukami ekonomicznymi, jak i chęć możliwej przyszłej nauki na uniwersytecie. Jednym słowem uczniowie byli zachwyceni i nie mogą doczekać się kolejnej możliwości poszerzenia swej wiedzy dzięki wsparciu Unii Europejskiej i Uniwersytetu Warszawskiego.

Tags