Kiermasz Ubrań Używanych i Różności

Masz w domu nienoszone ubrania w dobrym stanie? Albo oryginalne, niby niepotrzebne rzeczy, których chciałbyś się pozbyć?

Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę ubrań i bibelotów na nadchodzący Kiermasz Ubrań Używanych i Różności! Przez najbliższy tydzień w sali 303 będziemy zbierać bluzki, spodnie, swetry, obrazki, biżuterię, breloki, figurki i tym podobne, a następnie sprzedamy je w czasie kiermaszu w tygodniu przed długim weekendem majowym. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na pomoc potrzebującym z Jemenu: dziewczynie, która z powodu wojny w ojczyźnie utkwiła w obozie dla uchodźców w Dżibuti oraz głodnym, ubogim rodzinom jemeńskim.

Serdecznie zachęcamy do wiosennych porządków w szafach, szafkach i komodach, aby w ten sposób pomóc innym! (Szkolne Koło Wolontariatu)