Podsumowanie „ Wielkiej zbiórki ryżu”

Informujemy, że w zbiórce produktów spożywczych główną nagrodę: dzień bez pytania, niezapowiedzianych kartkówek oraz prac domowych bezapelacyjnie wygrała klasa I A, która wsparła osoby najbardziej potrzebujące 86 kilogramami ryżu.

Nasza zbiórka okazała się naprawdę WIELKĄ ZBIÓRKĄ RYŻU!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym klasom za udział w naszej charytatywnej rywalizacji.

Ryż, makarony, oleje, kawy, kasze i inne produkty spożywcze trafią do podopiecznych Ojców Barnabitów oraz do zaprzyjaźnionych z naszą szkołą Dzieci z Dworca Brześć.

Na zdjęciu torby z produktami zebranymi podczas akcji.

Otrzymaliśmy podziękowania za zaangażowanie w zbiórkę produktów spożywczych na rzecz podopiecznych Domu Chleba prowadzonego przez Ojców Barnabitów. Jeszcze raz dziękujemy za kawę, herbatę, makaron, tak wiele kilogramów ryżu, a przede wszystkim za wielkie wsparcie okazane osobom najbardziej potrzebującym!

Pismo z podziękowaniami