Nasi uczniowie w Pałacu Prezydenckim

15 czerwca uczniowie klasy II F złożyli wizytę w Pałacu Prezydenckim. Naszą przygodę ze zwiedzaniem rozpoczęliśmy od obejrzenia makiety Pałacu, przy której pani przewodnik opowiedziała nam o jego historii. Następnie obejrzeliśmy słynny, oryginalny okrągły stół. Zwiedziliśmy też sale dostępne dla gości. Naszą uwagę najbardziej przyciągnął ogromny, ponad 400 kilogramowy, żyrandol w sali kolumnowej. Następnie mieliśmy okazję porozmawiać z Pierwszą Damą p. Agatą Kornhauser-Dudą, a także zaprezentować Jej naszą szkołę. Spotkanie to pozwoliło nam dowiedzieć się więcej o pracy i życiu prywatnym małżonki prezydenta. Mieliśmy też okazję poznać zdanie Pierwszej Damy na różne tematy związane z edukacją.
Wizyta była niezwykle fascynująca i wiele się dowiedzieliśmy. Nasi uczniowie zaprosili Pierwszą Damę do naszej szkoły, a Ona przyjęła zaproszenie. (Zofia, klasa II F)