II Edycja konkursu „Ekocyrkularni”

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji „Konkursu popularyzującego wiedzę o gospodarce o obiegu zamkniętym Ekocyrkularni”.

Do konkursu można zgłosić dowolne wydarzenie dotyczące gospodarki o obiegu zamkniętym zorganizowane przez placówkę w postaci dodatkowych lekcji lub zajęć pozalekcyjnych (dni otwartych, lekcji pokazowych, konkursów, przedsięwzięć społecznych, zajęć technicznych czy sportowych).

W celu udokumentowania zajęć edukacyjnych należy przygotować relację, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły lub w innej dostępnej przestrzeni internetowej (np. kanał Youtube czy strona w serwisie Facebook).

Do konkursu może być zgłoszone jednorazowe wydarzenie (lekcja, warsztat, konkurs, impreza szkolna, dzień otwarty, tydzień/ miesiąc tematyczny) zrealizowane w placówce w okresie od 1 stycznia 2023 roku do dnia 2 października 2023 roku.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się na stronie internetowej www.mazovia.pl w Zakładce Konkursy.

Na zdjęciu plakat promujący akcję.