Młodzieżowy Kurs Reportażu

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do darmowego, półrocznego kursu reportażu kierowanego dla osób ze szkół ponadpodstawowych. Szukamy 20 osób, z którymi raz w miesiącu spotkamy się, by uczyć się i pracować nad tekstami pod opieką doświadczonych reporterów i reporterek.

Jeśli jesteś uczniem lub uczennicą warszawskiej szkoły ponadpodstawowej i chcesz wziąć udział w rekrutacji – wyślij mailowo dwa dokumenty w formacie .docx (lub innym otwartym do edycji):
1 – Notkę o sobie. Zawrzyj w niej: imię, nazwisko, datę urodzenia, klasę, do której chodzisz i nazwę szkoły. Napisz w kilku słowach o swoich zainteresowaniach i o tym, czemu chciałbyś / chciałabyś uczestniczyć w kursie.
2 – Jeden lub dwa teksty (do 10 tysięcy znaków) – o dowolnej tematyce. Jeśli są tekstami w formie zbliżonymi do reportażu – super! Jeśli nie – też okej!

Materiały należy wysłać do koordynatorki MKR: Aleksandry Pakieły.
Mail: aleksandra.pakiela@instytutr.pl

Rekrutacja trwa do 6 listopada 2023 r.

Zajęcia będą odbywać się w Faktycznym Domu Kultury przy ul. Gałczyńskiego 12 w Warszawie.
To miejsce spotkań kulturalnych, wieczorów autorskich, warsztatów artystycznych i wielu innych działań.

Cały plan i więcej informacji:

Na zdjęciu plakat promujący kurs.