Drużyna Rabyte na podium!

Ogromne gratulacje dla drużyny Team Rabyte z Liceum im. Jana Zamoyskiego w Warszawie za ich niesamowite osiągnięcia na zawodach XChallenge w Rzeszowie! Całe wydarzenie odbyło się 13 i 14 października. Chcemy się z Wami podzielić naszym niezwykłym sukcesem – zdobyliśmy drugie miejsce w konkurencji Task Hunters!

Nasz robot, Swervuś, jest najbardziej zaawansowanym projektem drużyny Rabyte. Wykorzystuje rozwiązania spotykane na najlepszych robotach pojawiających się na tego typu zawodach. Posiada system jezdny pozwalający na poruszanie się w każdym kierunku oraz chwytak, który jest usprawnieniem naszego zeszłorocznego designu. Nasza ciężka praca zaowocowała nie tylko drugim miejscem, ale także nagrodą w wysokości 3000 złotych! Drugie miejsce przyniosło nam także 100 punktów w rekrutacji na Politechnikę Rzeszowską.

Ale to nie koniec naszych sukcesów! Chcemy również podzielić się dumą z naszego drugiego zespołu, Team Rabit, składającego się z młodszych członków drużyny. Z ich niezwykłą determinacją i zaangażowaniem zajął trzecie miejsce w zawodach z robotem – Likwidator. Robot ten pojawił się on na XChallenge w zeszłym roku, lecz zyskał wiele usprawnień. To osiągnięcie przyniosło im nagrodę w wysokości 1000 złotych oraz 100 punktów w rekrutacji na Politechnikę Rzeszowską

Chcielibyśmy również podziękować za wsparcie, które otrzymaliśmy od naszej szkoły, nauczycieli oraz rodziców.
Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość.