Szkolna ekipa ze strychu z kolejnymi sukcesami!

Uczniowie klasy IV C: Kinga Guzek, Kazimierz Łotowski i Antoni Mroczkowski otrzymali prestiżowe stypendium Prezydenta Miasta Warszawy „Sapere Auso”. Przypominamy, że uczniowie przeprowadzili własny projekt badawczy z dziedziny biologii, dzięki któremu wygrali polską edycję konkursu EUCYS Odkrycia. We wrześniu tego roku byli również na finałach międzynarodowych tego konkursu w Brukseli (European Union Contest for Young Scientists), gdzie reprezentowali Polskę.

Nagroda od Prezydenta Warszawy skierowana jest do przepełnionych naukowymi i społecznymi pomysłami uczniów, co może stanowić nie lada motywację do angażowania się we własne projekty badawcze, w czym nasi stypendyści Wam chętnie pomogą. Grow box na strychu szkoły czeka na kolejnych botaników!

Serdecznie gratulujemy!