Targi Go!Study! – studiuj za granicą

Już w dniach 15-16 listopada wypadają targi Go!Study! Dowiedz się więcej o studiach za granicą z prawdziwych rozmów, a nie z reklamowych broszur!

Podczas wydarzenia:
– zapoznasz się z uniwersytetami i studentami (często polskimi!) z 4 krajów europejskich – Holandii, Danii, Szwecji i Belgii,
– studenci opowiedzą o swoich osobistych doświadczeniach związanych ze studiowaniem za granicą,
– dowiesz się, czy Twoje oceny są wystarczająco dobre, aby dostać się na zagraniczny uniwersytet,
– wszyscy uczestnicy będą mieli dostęp do indywidualnych konsultacji z koordynatorami Kastu, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat studiowania w innych krajach, wymagań rekrutacyjnych lub udzielą wszystkich niezbędnych informacji i wskazówek.

Dlaczego warto uczestniczyć?

– wydarzenie jest BEZPŁATNE,
– uczniowie mogą wziąć udział razem z przyjaciółmi i/lub rodzicami,
– część studentów reprezentujących uniwersytety będzie pochodzić z Polski, dlatego uczniowie będą mogli rozmawiać z nimi w ojczystym języku.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://kastu.pl/targi

Na zdjęciu plakat promujący spotkanie.