Salon Edukacyjny już 15-16 marca!

Miło nam zaprosić tegorocznych maturzystów na największe wydarzenie edukacyjne, jakim jest Międzynarodowy Salon Edukacyjny. W ramach Salonu uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną blisko 60 uczelni z całej Polski i z zagranicy. Przygotowaliśmy również program prezentacji dla maturzystów. Na stronie salon.perspektywy.pl uruchomiliśmy rejestrację na spotkania w ramach programu dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego. O egzaminie, który odbędzie się już za niespełna 3 miesiące, będą mówić eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.
To znakomita okazja do maturalnej powtórki i wiedza na wagę sukcesu!

Uczniowie tradycyjnie będą mogli skorzystać także z konsultacji doradców zawodowych, którzy pomogą im w określeniu predyspozycji i zaplanowaniu ścieżki edukacji i kariery.

Zapraszamy nie tylko do udziału w spotkaniach programowych dla maturzystów, ale i do bezpośrednich rozmów z przedstawicielami działów rekrutacji i studentami uczelni z całej Polski i z zagranicy. Na maturzystów czekają przedstawiciele niemal wszystkich warszawskich uczelni publicznych i niepublicznych oraz blisko 50 uczelni z całego kraju, które już teraz warto poznać.

Do zobaczenia na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2024!

Salon otwarty jest w godz. 9.00-16.00, a wstęp na teren targów jest wolny i bez zapisów.