Piknik Slawistyczny

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów na Dzień Otwarty UW, który odbędzie się 20 kwietnia 2024 r., w godz. 10.00-16.00 na terenie kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Instytut Slawistyki Zachodniej i Południowej również będzie miał tam swoje stoisko! Będzie można m.in. zwiedzić nasz budynek (mieści się na terenie kampusu) oraz wziąć udział w Pikniku Slawistycznym przygotowanym przez Koło Naukowe Slawistów UW.

W tym roku ogłaszamy nabór na specjalności: bohemistyka (język i kultura Czech), bułgarystyka (język i kultura Bułgarii) oraz słowacystyka (język i kultura Słowacji). Naszym studentom oprócz intensywnej nauki języków słowiańskich oferujemy także wiele możliwości rozwijania slawistycznych pasji, m.in. wyjazdy do kraju specjalności, udział w wydarzeniach organizowanych przez znajdujące się w Polsce placówki kulturalne krajów południowo- i zachodniosłowiańskich, udział w Kole Naukowym Slawistów UW.

Na zdjęciu plakat promujący wydarzenie.