Projekt Zero Absolutne

Wyślij do nas zadanie z każdego działu z fizyki, a my je rozwiążemy – Zero Absolutne.

Są takie zadania z fizyki, które wszyscy widzieli, ale nikt nie umiał rozwiązać. My potrafimy. I chcemy się tą wiedzą podzielić. Przed klasówką i przed maturą. Zadania poprzedza spora dawka teorii i wskazówek dotyczących ewentualnych pułapek.

Jesteśmy uczniami (w większości) naszego liceum i już od początku roku szkolnego pomagamy uczniom z całej Polski w zagadnieniach z fizyki (szczególnie u wymagających nauczycieli). Na stronie internetowej zeroabsolutne.pl oferujemy za darmo dokładną teorię z fizyki i starannie opracowane zadania z każdego działu (w tym Kruczek, Mendel, CKE), a dodatkowo umożliwiamy kontakt do nas w przypadku własnych problemów.

Na naszym instagramie i tiktoku publikujemy wskazówki, techniki nauki, statystyki i sugestie dotyczące uczenia się oraz pytamy Warszawiaków o fizyczne zagadnienia. Projekt realizujemy w ramach Zwolnionych z Teorii.

strona: zeroabsolutne.pl
instagram: zero.absolutne