Jak stworzyć udany startup?

Trwa nabór w międzynarodowym inkubatorze GAEA, który jest kompleksowym Programem Open Innovation prestiżowego European Institute of Innovation & Technology (EIT). Program oferuje kompleksowe wsparcie dla ambitnych uczniów, studentów i badaczy pragnących przekształcić swoje pomysły w udane startupy. GAEA (95% pracy online) zapewnia wsparcie od tworzenia koncepcji po powstanie firmy, poprzez kursy online, konkursy innowacji oraz wizyty w firmach. Dodatkowo, program oferuje akcelerację, indywidualne wsparcie biznesowe i dostęp do finansowania nawet do 500.000€ w ostatnim etapie konkursu.

Chcemy zaprosić do udziału w nim zdolnych i ambitnych ludzi interesujących się tematyką startupów z różnych środowisk hobbystycznych, akademickich, a także badaczy i doktorantów z wszelkich dziedzin naukowych. Aby wyłonić najlepszych, najpierw musimy ich znaleźć.

Termin na zgłoszenie się do konkursu upływa 22 maja 2024 r.

Formularz dla kandydatów i kandydatek oraz więcej informacji o Konkursie znajduje się pod tym linkiem: https://gaeachallenge.eu/regional-pitching/poland/

Tags