FAZA 2024

W dniach 22-23 marca 2024 r. na Smolnej 30 odbyła się FAZA – Festiwal Artystyczny Zamoyskiej Awangardy, który przyciągnął rekordową liczbę uczestników. W tegorocznej edycji wzięły udział zarówno zespoły muzyczne, jak i grupy teatralne, prezentując niezwykle różnorodne i inspirujące występy. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję podziwiać wystawę sztuki oraz cieszyć się wyjątkową atmosferą pełną sztuki i kreatywności.

Nasza szkoła była w tych dniach pięknie udekorowana, co dodatkowo podkreślało wyjątkowy charakter festiwalu. Kolorowe dekoracje, starannie przygotowane przez naszych uczniów, wprowadzały wszystkich w artystyczny nastrój, czyniąc to wydarzenie jeszcze bardziej niezapomnianym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom i wolontariuszom, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu tegorocznej FAZY. Bez Waszego wsparcia i poświęcenia festiwal nie mógłby się odbyć na tak wysokim poziomie. Dziękujemy również uczestnikom za ich wspaniałe występy i wszystkim, którzy przyszli, aby wspólnie z nami celebrować sztukę. Dzięki Wam FAZA stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu naszej szkoły.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom, w tym szczególnie Miastu Stołecznemu Warszawa, które w ramach programu „Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne” pomogło nam w stworzeniu tegorocznej edycji. Nie osiągnęlibyśmy takiego efektu, gdyby nie ich wsparcie. Dzięki sponsorom co roku FAZA staje się coraz lepsza i bardziej atrakcyjna dla młodzieży.

Tags