Rekrutacja dodatkowa

Godziny pracy komisji – rekrutacja dodatkowa

W dniach 13, 14, 19-23, 26-30 sierpnia Szkolna Komisja Rekrutacyjna pracuje w godzinach 11:00 – 15:00 w sali 104.

Informacja dla kandydatów – rekrutacja dodatkowa

Wszystkie podania złożone w rekrutacji uzupełniającej będą brane pod uwagę w rekrutacji dodatkowej (nie trzeba ponownie składać podania).

Kandydaci, którzy nie brali udziału w rekrutacji uzupełniającej, mogą wziąć udział w rekrutacji dodatkowej.

W tym celu należy złożyć wypełniony wniosek (druk do pobrania poniżej) wraz z kserokopią świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i kserokopią zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE – REKRUTACJA DODATKOWA

Z zakwalifikowanymi kandydatami lub ich rodzicami komisja skontaktuje się telefonicznie zapraszając do złożenia oryginałów i potwierdzenia woli nauki.

Informacja dla kandydatów zakwalifikowanych w rekrutacji dodatkowej

Kandydaci, którzy zakwalifikowali się do przyjęcia do szkoły w rekrutacji dodatkowej, składają:
– oryginały dokumentów – świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty,
– kwestionariusz – dane osobowe kandydata (do pobrania poniżej),
– oświadczenie potwierdzające wolę podjęcia nauki (do pobrania poniżej),
– formularz wyboru drugiego języka nowożytnego (do pobrania poniżej),
– 1 zdjęcie legitymacyjne w formie elektronicznej podpisane nazwiskiem, imieniem i klasą, do której kandydat został zakwalifikowany – zdjęcie należy przesłać na adres legitymacje@zamoyski.edu.pl (obowiązkowo) oraz 1 zdjęcie legitymacyjne w formie papierowej podpisane na odwrocie imieniem, nazwiskiem oraz klasą, do której kandydat został zakwalifikowany (zdjęcie musi być aktualne, zrobione w zakładzie fotograficznym w wersji elektronicznej i papierowej, zgodne z wymaganiami jak do dowodu osobistego),
– kartę zdrowia (jeśli kandydat taką posiada).

Kwestionariusz – dane osobowe kandydata
Oświadczenie woli podjęcia nauki
Formularz wyboru II języka – klasy I AB
Formularz wyboru II języka – klasy I CD
Formularz wyboru II języka – klasa I G

Piknik integracyjny dla klas pierwszych
5 września 2024 r. odbędzie się piknik integracyjny dla uczniów i wychowawców wszystkich klas pierwszych. Prosimy Rodziców o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat wyjazdu oraz o pobranie i podpisanie zgody na uczestnictwo ucznia w tym wyjeździe.

Szczegółowe informacje o pikniku integracyjnym
Zgoda rodzica na udział ucznia w pikniku integracyjnym

Wydawanie dokumentów

Komisja Rekrutacyjna wydaje:
– oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
– oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Poświadczenie odbioru przechowuje Komisja Rekrutacyjna.
Ewentualne upoważnienie przechowuje Komisja Rekrutacyjna.

Wymiana zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Komisja Rekrutacyjna wydaje oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty rodzicowi lub opiekunowi prawnemu kandydata lub osobie posiadającej upoważnienie do odbioru w/w dokumentów, za pisemnym poświadczeniem ich odbioru; upoważnienie musi być własnoręcznie podpisane przez opiekuna prawnego (w przypadku wersji papierowej) lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym (w przypadku wersji elektronicznej) i zawierać co najmniej dane opiekuna prawnego (imię, nazwisko, pesel), dane osoby upoważnionej (imię, nazwisko, pesel, numer dokumentu poświadczającego tożsamość), dane kandydata (imię, nazwisko, pesel).

Poświadczenie odbioru przechowuje Komisja Rekrutacyjna.
Ewentualne upoważnienie notarialne przechowuje Komisja Rekrutacyjna.
Kserokopię wymienianego (starego) zaświadczenia przechowuje Komisja Rekrutacyjna.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dla kandydata

Zarządzenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty w sprawie ustalenia terminów rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Zasady rekrutacji kandydatów do XVIII LO na rok szkolny 2024/2025