Zamoyski pod patronatem Wydziału Neofilologii UW

Na mocy umowy podpisanej 19 grudnia 2023 r. między panią dyrektor Moniką Owczarek a dziekanem Wydziału Neofilologii panem prof. ucz. dr. hab. Robertem Małeckim nasze liceum zostało objęte patronatem tegoż wydziału. W ramach patronatu gościć będziemy w szkole studentów i doktorantów neofilologii, a nasi uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w ciekawych wykładach i warsztatach na Uniwersytecie Warszawskim. Zajęcia dotyczyć będą wszystkich czterech nauczanych w naszej szkole języków nowożytnych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Będzie to z pewnością ciekawe doświadczenie i z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze spotkania.

Na zdjęciu dyrektorka Szkoły i dziekan Wydziału Neofilologii.

    Na zdjęciu umowa patronacka.

 
 
Tags